PVC ŞERİT PERDELER

ÜRÜNLERİMİZ
HİZMETLERİMİZ
TEKNİK BİLGİLER
Ana Sayfa
Pvc Perde
Hakkımızda
İletişim
Pvc Şerit Perde
Pvc Filmler
Pvc Levhalar
Keşif ve Montaj
Montaj Bilgileri
Pvc Kaynak Odası
PVC Nedir
Kalitesiz Pvc ve Zararları
PVC' nin Tarihçesi
PVC Şeritlerin Perdelerin Genel Özellikleri,

Pvc Şerit Perde ürünlerimiz ekonomik fiyatları, dayanıklı olmaları ve geniş kullanım alanı nedeni ile tercih ediliyor. PVC Şerit perde yapılarında, güneş ışığında sararmaya ve çatlamaya karşı dayanıklı olmasını sağlayacak ultraviole engelleyici bir madde bulunmaktadır. Şeffaf PVC şerit perde tipleri, güneş ışığını engellemez ve arkası net bir şekilde görünebilir. Şeffaf pvc şeritler perde ler, özellikle araç ve personel giriş çıkışının yoğun olduğu yerlerde yüksek görüş güvenliği sağlar. PVC Şerit perde ürünlerimizin tamamının esnekliği sınırsız araç ve personel geçişine uygundur. Tüm pvc şerit perde ürünlerimiz hem iç, hem de dış ortamda rahatlıkla kullanılabilir. PVC Şerit perde lerimiz, en yüksek kalite ve en uygun fiyat avantajı ile Sar-Ar PVC' de. Her çeşit pvc şerit perde ihtiyacınıza stoktan hemen teslim pvc şerit perdelerimiz ile çözüm buluyoruz.

Pvc Şerit Perdeler Şeffaftır

,
Sar-Ar PVC şerit perde çeşitlerimiz, şeffaftır. Mat pvc şerit perdelerimiz hariç tüm pvc şerit perde ürünlerimiz yüksek ışık geçirme oranı ile tamamen şeffaftır. Özellikle forklift ve transpalet gibi ağır araçların geçtiği noktalarda, şeffaflık ayrı bir önem taşımaktadır. Şeffaf pvc şerit perdelerimizi bu gibi yerlerde rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

Güvenlidir,
Sar-Ar PVC şerit perdeleri, yangına karşı maksimum güvenliği sağlamaları için yanmaya karşı dayanıklı kimyasal bileşenler içermektedir. PVC Şerit Perde alevi taşımayan yapısı sebebi ile oldukça güvenilirdirler. Ayrıca tüm pvc şerit perdelerimizin kenarları yuvarlatılmıştır.

Temizlenebilir,
Tüm pvc şerit perdelerimiz, kolayca temizlenebilir. PVC Şerit perdeleri, su ve sabun kullanarak kolayca temizleyebilirsiniz. Kuru bez ile bastırarak silmek, kimyasal aşındırıcılar kullanmak (tiner, aseton, benzin vs.) pvc şerit perdelere zarar verebilir. Web Sitemizdeki tüm dosyalar AVG Antivirüs Sistemi ile periyodik olarak taranmaktadır
Pvc Perde
PVC ŞERİT PERDE - SAR-AR PVC "Pvc Şerit Perde Sistemleri"

Desteklediklerimiz
PVC PERDE  PVC Şerit Perde ve Kapı Sistemleri
Bize Hemen Ulaşın
0216 393 10 57pbx
info@pvc-serit-perde.com
Standart Şeffaf PVC Şerit Perde

Standart PVC Şerit Perde


Standart şeffaf pvc şerit perdeler, %80 oranında ışık geçirgen bir yapıya sahiptir. Üretiminde kullanılan ultraviyole engelleyici hammaddeler sayesinde, yanmaya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da koruma sağlar.
Rulo Boyu: 50 metre

Takviyeli PVC Şerit Perde


Sar-Ar Pvc takviyeli pvc şerit perdeler, ışık geçirgen ve şeffaftır. Üzerlerinde bulunan takviyeler yaklaşık 6mm genişliğinde ve 2,5mm yüksekliğindedir. Şeritlerin her iki yüzünde de takviyeler 50mm aralıklarla tekrarlanmıştır.
Rulo Boyu: 50 metre

Renkli PVC Şerit Perde


Renkli mat pvc şerit perdelerimiz, ışık geçirmez yapıdadır. Işık geçirmediği için arkası görünmez. Renkli şeritlerimizin çeşitli renk alternatifleri mevcut olup diğer özellikleri standart şeffaf pvc şeritlerimiz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metre


Kaynak PVC Şerit Perde


Kaynak kırmızı pvc şerit perdeler, ışık geçirgen ve şeffaf kırmızı renge sahiptir. Elektrik kaynağı yapılan alanlarda kullanılır. Kaynak sırasında oluşan ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlar.
Rulo Boyu: 50 metre
Düşük Isı Pvc Şerit Perde
Düşük Isı PVC Şerit Perdeler
Özellikle soğuk ve donmuş oda uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı sayesinde düşük sıcaklıklara karşı daha dayanıklıdır. Diğer özellikleri standart şeffaf pvc şerit perde ürünümüz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metreAnti Bakteriyel PVC Şerit Perde
Bu ürünümüzün, özellikle gıda üretimi yapılan işletmelerde kullanılması önerilmektedir. Üretiminde kullanılan maddeler gıda üretimi için zararsızdır. Ayrıca anti bakteriyel özelliği sayesinde bakteri üremesini engeller.
Rulo Boyu: 50 metre

Buzlu PVC Şerit Perde


Sar-Ar buzlu pvc şeritler yarı saydam ve yarı ışık geçirgen yapıya sahiptir. Bu nedenle sınırlı bir görüş sağlar. Diğer özellikleri standart şeffaf pvc şerit ürünlerimiz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metreTuruncu PVC Şerit Perdeler
Turuncu ve kırmızı renkli mat pvc şerit perdeler, ışığı geçirmez ve arkası görünmez. PVC şerit kapıların yanlarında güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Diğer özellikleri standart şeffaf pvc şeritlerimiz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metre
Anti Bakteriyel PVC Şerit
Takviyeli PVC Şerit Perde
Renkli PVC Şerit Perde
Buzlu PVC Şerit Perde

SAR-AR PVC Şerit Perde Ürünleri

Kaynak PVC Şerit Perde
Turuncu PVC Şerit Perde
Esnek, şeffaf ve yüksek kaliteleri ile pvc şerit perde ve pvc şerit perde sistemleri, hızlı teslimat, kolay montaj ve demontaj özellikleri ile kullanımınıza sunulmaktadır. SararPVC olarak üretimini ve satışını yaptığımız pvc şerit perde, pvc şerit perde sistemleri, pvc serit perde, pvcseritperde, pvc şerit perdeler stoğumuzdan hemen teslim edilmektedir. Tüm pvc şerit perde ürünlerimiz şirketimizin garantisi altındadır. Tüm pvc şerit perde ve pvc şerit perdeler Türk ve Avrupa standartlarına uygundur. Avrupa' dan ithal ettiğimiz pvc şerit perde, pvc şerit perde sistemleri yüksek kaliteli olmalarının yanında, son derece ekonomik fiyatları ile siz değerli bayi ve son kullanıcı müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Her çeşit pvc şerit perde ve pvc şerit perde sistemleri ile pvc serit perdeler SararPVC...
©2010 SAR-AR PVC Perde Kapı Sistemleri
Tüm Hakları saklıdır. İzinsiz hiçbir resim ve yazı kopyalanamaz.
Silikon Perde
Pvc Şerit Kapılar
Pvc Şeritler
Şeffaf Pvc Şerit Perde
Pvc Şerit Perde İzmir
Pvc Şerit Kapı
Pvc Şerit Perde İstanbul
Pvc Şerit Perde Nedir?
Pvc Şerit Perde Fiyatları
Pvc Şerit Perde Bursa
www.Pvc-serit-Perde.com
www.Sararpvc.com
www.google.com.tr
www.yahoo.com