PVC PERDE  PVC Şerit Perde ve Kapı Sistemleri
Bize Hemen Ulaşın
0216 393 10 57pbx
ÜRÜNLERİMİZ
HİZMETLERİMİZ
TEKNİK BİLGİLER
©2010 SAR-AR PVC Perde Kapı Sistemleri
Tüm Hakları saklıdır. İzinsiz hiçbir resim ve yazı kopyalanamaz.
Türkçe İçin Tıklayınız
Ana Sayfa
Pvc Perde
info@pvc-serit-perde.com
Hakkımızda
İletişim
Pvc Şerit Perde
Pvc Filmler
Pvc Levhalar
Keşif ve Montaj
Montaj Bilgileri
Pvc Şerit Kapı
Pvc Kaynak Odası
Pvc Perdeler
Pvc Şerit Perde Bursa
Pvc Şerit Perde Ankara
Pvc Şerit
Pvc Filmler
Şerit Perde
Pvc Şerit Perde Fiyatlari
Pvc Şerit Kapı
Silikon Perde
Pvc Dikey Perde
PVC Nedir
Kalitesiz Pvc ve Zararları
www.Pvc-serit-Perde.com
PVC' nin Tarihçesi
PVC Şerit Kapıların Genel Özellikleri, Pvc şerit kapı

Pvc Şerit Kapılar; son derece dayanıklı olup güneşte solmaz veya sararmaz. Pvc Şerit Kapılar içeriğinde bulunan ultraviyole engelleyici maddeler sayesinde zararlı ışınları engeller. Pvc şerit kapıların standart tipleri şeffaf olup %85-90 arasında ışık geçirgendir. Pvc şerit kapılar, araç ve personel giriş kapılarında yoğun olarak tercih edilmektedir. Pvc Şerit Kapılar, esnek pvc şeritlerden üretimektedir. Pvc Şerit Kapıların esnekliği sınırsız araç ve personel geçişine uygundur. Pvc şerit kapılar hem iç, hem de dış ortamda güvenle kullanılabilir. Pvc Şerit kapılar, en yüksek kalite ve en uygun fiyatlar ile Sar-Ar PVC' de. Her çeşit pvc şerit kapılar için hizmetinizdeyiz.
PVC Şerit Kapılar Hakkında Bilgiler...

Pvc Şerit Kapılar Şeffaftır. Sarar PVC şerit kapıları, şeffaftır. Mat renkli pvc şerit kapılar hariç tüm pvc şerit kapılar yüksek ışık geçirme oranı ile tamamen şeffaftır. Özellikle forklift ve transpalet gibi ağır araçların geçtiği noktalarda, pvc şerit kapılar için şeffaflık ayrı bir önem taşımaktadır. Şeffaf pvc şerit kapılar bu gibi yerlerde rahatlıkla ve güvenle kullanılmaktadır.

Türkiye' de birçok firma pvc şerit kapıların ithalatı ve satışını yapmaktadır. Bunlardan bir kısmı gerçekten kaliteli ürünler getirmesine rağmen, bazı firmalar, özellikle soğutma firmaları, çinden getirdikleri sağlık açısından son derece zararlı ve düşük kaliteli pvc şerit kapılar ile son yıllarda sektörümüzü kirletmektedir. Lütfen "Avrupa' dan getiriyoruz" diyen bu tip firmaların ürünlerini kullanmadan önce dikkatlice araştırınız.

Sar-Ar PVC tarafından ithalatı yapılan PVC Şerit Kapıların tamamı Fransız
Extruflex firmasının yüksek kaliteli ürünlerinden özenle seçilerek siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.
Pvc Şerit Kapı

PVC ŞERİT KAPILAR


Desteklediklerimiz