PVC ŞERİT PERDE KAPI PVC ŞERİT KAPILAR

PVC PERDE  PVC Şerit Perde ve Kapı Sistemleri
Bize Hemen Ulaşın
0216 393 10 57pbx
ÜRÜNLERİMİZ
HİZMETLERİMİZ
TEKNİK BİLGİLER
©2010 SAR-AR PVC Perde Kapı Sistemleri
Tüm Hakları saklıdır. İzinsiz hiçbir resim ve yazı kopyalanamaz.
Türkçe İçin Tıklayınız
Ana Sayfa
Pvc Perde
info@pvc-serit-perde.com
Hakkımızda
İletişim
Pvc Şerit Perde
Pvc Filmler
Pvc Levhalar
Keşif ve Montaj
Montaj Bilgileri
Pvc Şerit Kapı
Pvc Kaynak Odası
Renkli Pvc Şerit Perde
Pvc Perde Sistemleri
Pvc Perdeler
Pvc Şerit
Pvc Plaka
Şerit Perde
Pvc Perde Fiyatlari
Pvc Şerit Kapılar
Silikon Perde
Pvc Hava Perdesi
PVC Nedir
Kalitesiz Pvc ve Zararları
www.Pvc-serit-Perde.com
PVC' nin Tarihçesi
Standar Şeffaf PVC Şerit

Standart PVC Şerit Perde


Standart şeffaf pvc şerit perdeler, %80 oranında ışık geçirgen bir yapıya sahiptir.  Üretiminde kullanılan ultraviyole engelleyici hammaddeler sayesinde, yanmaya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da koruma sağlar.
Rulo Boyu: 50 metre

Takviyeli PVC Şerit Perde


Saranpvc takviyeli pvc şerit perdeler,  ışık geçirgen ve şeffaftır. Üzerlerinde bulunan takviyeler yaklaşık 6mm genişliğinde ve 2,5mm yüksekliğindedir. Şeritlerin her iki yüzünde de takviyeler 50mm aralıklarla tekrarlanmıştır.
Rulo Boyu: 50 metre

Renkli PVC Şerit Perde


Renkli mat pvc şerit perdelerimiz,  ışık geçirmez yapıdadır. Işık geçirmediği için arkası görünmez. Renkli  şeritlerimizin çeşitli renk alternatifleri mevcut olup diğer özellikleri standart şeffaf pvc şeritlerimiz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metre


Kaynak PVC Şerit Perde


Kaynak kırmızı pvc şerit perdeler, ışık geçirgen ve şeffaf kırmızı renge sahiptir. Elektrik kaynağı yapılan alanlarda kullanılır. Kaynak sırasında oluşan ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlar.
Rulo Boyu: 50 metre
Standar Şeffaf PVC Şerit
Düşük Isı PVC Şerit Perdeler
Özellikle soğuk ve donmuş oda uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı sayesinde düşük sıcaklıklara karşı daha dayanıklıdır. Diğer özellikleri standart şeffaf pvc şerit perde ürünümüz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metreAnti Bakteriyel PVC Şerit Perde
Bu ürünümüzün, özellikle gıda üretimi yapılan işletmelerde kullanılması önerilmektedir. Üretiminde kullanılan maddeler gıda üretimi için zararsızdır. Ayrıca anti bakteriyel özelliği sayesinde bakteri üremesini engeller.
Rulo Boyu: 50 metre

Buzlu PVC Şerit Perde


Sar-Ar buzlu pvc şeritler yarı saydam ve yarı ışık geçirgen yapıya sahiptir. Bu nedenle sınırlı bir görüş sağlar. Diğer özellikleri standart şeffaf pvc şerit ürünlerimiz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metreTuruncu PVC Şerit Perdeler
Turuncu ve kırmızı renkli mat pvc şerit perdeler, ışığı geçirmez ve arkası görünmez. PVC şerit kapıların yanlarında güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Diğer özellikleri standart şeffaf pvc şeritlerimiz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metre
Standar Şeffaf PVC Şerit
Standar Şeffaf PVC Şerit
Standar Şeffaf PVC Şerit
Standar Şeffaf PVC Şerit
Standar Şeffaf PVC Şerit
Standar Şeffaf PVC Şerit
PVC Şerit Perde Kapı Genel Özellikleri, Pvc şerit kapı

Pvc Şerit Perde Kapı sistemlerimiz, her tip kapıda ve bölmede kullanılabilir. Pvc Şerit perde kapılar esnektir, uygulandıkları yerlerde her noktadan rahat geçiş imkanı sağlar. Pvc şerit kapılar, güneş ışığını engellemez ve arkası net bir şekilde görünebilir. Pvc şerit kapı, özellikle araç ve personel giriş çıkışının yoğun olduğu yerlerde yüksek görüş güvenliği sağlar. Pvc Şerit kapı ürünlerimiz, esnek pvc şeritlerden oluşmaktadır. Bu şeritlerin esnekliği sınırsız araç ve personel geçişine uygundur. Tüm pvc şerit kapılarımız hem iç, hem de dış ortamda rahatlıkla güvenle kullanılabilir. Pvc Şerit kapı larımız, en yüksek kalite ve en uygun fiyatlar ile Saran PVC' de. Her çeşit pvc şerit kapı ihtiyacınıza stoklu ürünlerimiz ile çözüm buluyoruz.
PVC Şerit Perde Hakkında Bilgiler...

Pvc Şerit Perde Kapı Şeffaftır

,
Sar-Ar PVC şerit kapı çeşitlerimiz, şeffaftır. Renkli mat pvc şerit kapılarımız hariç tüm pvc şerit kapılar yüksek ışık geçirme oranı ile tamamen şeffaftır. Özellikle forklift ve transpalet gibi ağır araçların geçtiği noktalarda, pvc şerit kapı için şeffaflık ayrı bir önem taşımaktadır. Şeffaf pvc şerit kapılar bu gibi yerlerde rahatlıkla ve güvenle kullanılmaktadır.

Pvc Şerit Perde Kapılar Güvenlidir

,
Sarar PVC şerit perdeleri, yangına karşı maksimum güvenliği sağlamaları için yanmaya karşı dayanıklı kimyasal bileşenler içermektedir. PVC Şerit Perde alevi taşımayan yapısı sebebi ile oldukça güvenilirdirler. Ayrıca tüm pvc şerit perdelerimizin kenarları yuvarlatılmıştır. En hesaplı fiyata sahip ve en kaliteli pvc şerit kapı Sararpvc' de.

Pvc Şerit Perde Kapılar Kolayca Temizlenebilir
,
Tüm pvc şerit perdelerimiz, kolayca temizlenebilir. PVC Şerit perdeleri, su ve sabun kullanarak kolayca temizleyebilirsiniz. Kuru bez ile bastırarak silmek, kimyasal aşındırıcılar kullanmak (tiner, aseton, benzin vs.) pvc şerit perdelere zarar verebilir.

SARAN PVC Şerit Perde Ürünleri

Pvc Şerit Kapı

PVC ŞERİT KAPI - SARAN PVC Şerit Kapılar


Desteklediklerimiz