PVC PERDE  PVC Şerit Perde ve Kapı Sistemleri
Bize Hemen Ulaşın
0216 393 10 57pbx
ÜRÜNLERİMİZ
HİZMETLERİMİZ
TEKNİK BİLGİLER
©2010 SAR-AR PVC Perde Kapı Sistemleri
Tüm Hakları saklıdır. İzinsiz hiçbir resim ve yazı kopyalanamaz.
Türkçe
Ana Sayfa
Pvc Perde
info@pvc-serit-perde.com
Hakkımızda
İletişim
Pvc Şerit Perde
Pvc Filmler
Pvc Levhalar
Keşif ve Montaj
Montaj Bilgileri
Pvc Kaynak Odası
Pvc Dikey Perdeler
Pvc Perde Sistemleri
Pvc Perdeler
Pvc Şerit
Pvc Plaka
Şerit Perde
Pvc Perde Fiyatlari
Pvc Şerit Kapı
Silikon Perde
Pvc Hava Perdesi
PVC Nedir
Kalitesiz Pvc ve Zararları
www.Pvc-serit-Perde.com
PVC' nin Tarihçesi
Pvc Levha
PVC Plakalar,
Sar-Ar PVC Plakalar, şeffaf, esnek, standart olarak, 1000 - 1200 - 1500 ve 2000mm eninde isteğe göre yurt dışından ithal edilen 20 metrelik rulolar halinde satışa sunulmaktadır.. PVC plakalarımızın kalınlıkları standart olarak 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ve 7mm dir. 20 metrelik rulo halinde pvc plakalar stoklarımızda bulunmaktadır. PVC Plaka ürünlerimizin üretiminde kullanılan hammaddeler arasında bulunan ultraviyole engelleyici maddeler sayesinde, pvc plakalar yanmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda pvc plakalar, güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da koruyucu özelliğe de sahiptir. Pvc plakalar, şeffaf yapıları nedeni ile yüksek ışık geçirme oranına sahiptir.

Sar-Ar PVC, pvc plaka ürünleri, yanmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Üretimlerinde kullanılan, yanmaya karşı dirençli kimyasal maddeler sayesinde alev yaymaz bir yapıya sahiptir. Tüm plaka ürünlerimizin kenarları yuvarlatılmıştır.

Pvc Plaka ürünlerimiz uzun ömürlü ve dayanıklı olarak üretilmektedir. Pvc plakaları temizlemek son derece kolaydır. Aşındırıcı kimyasal kullanmadan, su ve sabun ile kolayca temizlenebilir.

PVC Plaka : "Pvc Şeffaf Plaka Ürünleri"

Sarar PVC Plakalar
Sar-Ar PVC Plaka Çeşitleri
%90 oranında ışık geçirgen bir yapıya sahiptir. Çeşitli amaçlar için kullanılabilen PVC plakalar, stoklarımızda bulunmaktadır. Üretimlerinde kullanılan ultraviyole engelleyici kimyasal maddeler sayesinde pvc plakalar güneşin zararlı ışınlarına karşı korum sağlar

Standart Pvc Plaka, Rulo Boyu: 20 metre
En: 1000 - 1200 - 1500 - 2000mm
Kalınlık: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 7mm

Desteklediklerimiz